Trzy wyjazdy w ciągu jednego dnia.

Kilka minut przed godziną 5 nad ranem Powiatowe Stanowisko Kierowania w Błoniu zaalarmowało naszą jednostkę do pożaru budynku mieszkalnego w Budzie Zaborowskiej. Do zdarzenia udaliśmy się dwoma zastępami GCBA KAMAZ i GBA MAN. Na miejscu pracowali już strażacy z OSP Stare Babice, OSP Leszno, OSP Borzęcin Duży, OSP Czarnów i JRG Błonie. Do naszych działań należało zaopatrzenie wodne jednostek biorących już udział w działaniach oraz pomoc w niezbędnych pracach rozbiórkowych. Spaleniu uległy dwa budynki mieszkalne, stodoła i obora. W akcji brały udział również Policja, Pogotowie Ratunkowe i Pogotowie energetyczne.

Tuż przed godziną 10 po raz kolejny zawyła Izabelińska syrena. Do pożaru ściółki w Klaudynie przy ul. Estrady wyjechały ponownie dwa zastępy GCBA KAMAZ i GBA MAN. Działania strażaków polegały na podaniu linii szybkiego natarcia na palącą się trawę. Na miejscu również OSP Laski.

Do trzeciego i ostatniego już zdarzenia w tym dniu doszło po godzinie 17. Dwa zastępy GCBA KAMAZ i GBA MAN udały się do pożaru traw w Truskawiu przy ulicy Północnej. Działania zakończono przed godziną 18.